RAK

RAK

Ocenění Zóny volného obchodu Ras Al Khaimah za rozvoj a inovace

 

Zóna volného obchodu Ras Al Khaimah (RAK FTZ) byla na ekonomickém fóru Evropy a Emirátů (Emirates and Europe Economic Forum) oceněna výhrou v kategorii „Inovace a rozvoj v zónách volného obchodu“. Akce se konala od 17. do 18. května ve Varšavě.

 

„Být označen za nejvíce inovativní zónu v rámci všech zón volného obchodu je pro nás velkou ctí a současně jsme za toto ocenění velmi rádi. My v RAK FTZ jsme přijali koncept inovací již od našeho vzniku a snažíme se prosazovat inovace i nadále. Toto ocenění je uznáním naší neustálé tvrdé práce vytvářet ze zóny volného obchodu otevřené podnikatelské prostředí pro investiční komunitu, „řekl Ramy Jallad, generální ředitel společnosti RAK FTZ.

 

„Na podporu národní inovační strategie Spojených arabských emirátů doporučujeme všem ve volné zóně myslet a jednat kreativními způsoby s cílem dosáhnout spokojenosti zákazníka. Jsme aktivní co se týká nových projektů a služeb s přidanou hodnotou, výstavbou více šitou na míru všem subjektům, stejně jako přizpůsobováním našich správních systémů dnešní on-line době, tak aby bylo možné okamžitě sledovat veškeré procesy, což vše nepochybně poskytuje větší flexibilitu a usnadňuje podnikání. V průběhu let jsme zjistili, že naši klienti jsou velmi dobře podporováni tím nejlepším a nejvíce inovativním obchodním a administrativním zázemím.“

 

Za dobu více než šestnácti let vybudovala RAK FTZ pozici nejprogresivnější organizace ve Spojených arabských emirátech. V posledních letech prošla volná zóna dynamickým vývojem a představila velké infrastrukturní projekty a několik programů, které přispívají k růstu více než 8 600 investorů, stejně jako k podpoře ekonomiky emirátu Ras Al Khaimah.

KONTAKTUJTE NÁS

*Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/ENMgr. Peter Karas, MBA

+420 777 025 554

karas@parkerhill.cz

Barbora Kalousková

+420 702 155 499

kalouskova@parkerhill.cz

O NÁS

Registrační agenturou jsme se stali v roce 1996 jako Parker&Hill ltd. V roce 2011 jsme prošli transformací a začali působit mezinárodně pod Parker & Hill Inc.

Jsme členem nadnárodního konsorcia NWMG ltd. Otevíráme pro Vás společnosti přímo v 16 jurisdikcích. Nejsme re-seller, jsme registrační agentura.

Rádi Vám pomůžeme.

Offshore společnosti | Parker & Hill

NAPIŠTE NÁM

*Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Offshore levně - Copyright © 2012 - bankovní účet v zahraničí, offshore společnosti, daňový ráj, likvidace společností a odkup pohledávek