ODKUP A LIKVIDACE SPOLEČNOSTÍ

ODKUP A LIKVIDACE SPOLEČNOSTÍ

Důležitou divizí naší společnosti jsou i služby zaměřené na odkup a likvidace společností.

 

Co si pod tímto pojmem představit?

 

Dnešní doba je těžká a tak se Vám může lehce stát, že se Vaše firma dostane do finančních problémů. Mnohdy to nemusí být ani Vaší vinnou, ale pokud se tak již stane je třeba jednat rychle a zabránit tak větším škodám.

 

Pokud nechcete nic řešit nabídneme Vám přímý odkup společnosti, kdy za Vás převezmeme všechnu zodpovědnost. Další možností je likvidace společnosti, která se může provést více způsoby. Jednou z mnoha je také převod firmy do zahraničí.

 

Ať již zvolíme jakýkoli způsob likvidace firmy, je třeba vše provádět zodpovědně a mít při této činnosti po ruce zkušeného partnera v této problematice.

 

Pohybujeme se v tomto oboru více než 10 let, kde každým dnem pomáháme firmám znovu na nohy. Potřebujete také pomoci? Rádi se Vám budeme věnovat!

KONTAKTUJTE NÁS

*Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/ENMgr. Peter Karas, MBA

+420 777 025 554

karas@parkerhill.cz

Barbora Kalousková

+420 702 155 499

kalouskova@parkerhill.cz

O NÁS

Registrační agenturou jsme se stali v roce 1996 jako Parker&Hill ltd. V roce 2011 jsme prošli transformací a začali působit mezinárodně pod Parker & Hill Inc.

Jsme členem nadnárodního konsorcia NWMG ltd. Otevíráme pro Vás společnosti přímo v 16 jurisdikcích. Nejsme re-seller, jsme registrační agentura.

Rádi Vám pomůžeme.

Offshore společnosti | Parker & Hill

NAPIŠTE NÁM

*Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Offshore levně - Copyright © 2012 - bankovní účet v zahraničí, offshore společnosti, daňový ráj, likvidace společností a odkup pohledávek