OFFSHORE LEVNĚ

OFFSHORE LEVNĚ

Vítáme Vás na webu zaměřeném na offshore podnikání.

 

Pod názvem offshore se skrývá označení zahraničního podnikání, tedy se sídlem společnosti mimo Českou republiku. Nejčastěji se sídlem přímo v daňovém ráji.

 

Na offshore podnikání se zaměřujeme více než 10 let, během této doby máme v našich referencích založeno více než 500 zahraničních společností. Troufáme si tedy říci, že tomuto oboru opravdu rozumíme.

 

Firmy v zahraničí zakládáme rychle a levně, nejčastěji nás proto zákazníci vyhledávají pod pojmem offshore levně. Můžete také využít našich již založených společností v různých zemích světa. Naše offshore levně firmy jsou čisté, tedy nově založené a lze je rychle převést na nového majitele.

 

Offshore levně není v našem podání nabídnout jen ty nejlevnější služby, ale jde nám především o kvalitu nabízených služeb.

 

Nabízíme komplexní offshore levně služby, tedy zakládání offshore společností, odkup pohledávek, likvidace společností a založení bankovního účtu v zahraničí.

 

Rádi se Vám budeme věnovat! Offshore levně – to je Parker & Hill.

KONTAKTUJTE NÁS

*Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/ENMgr. Peter Karas, MBA

+420 777 025 554

karas@parkerhill.cz

Barbora Kalousková

+420 702 155 499

kalouskova@parkerhill.cz

O NÁS

Registrační agenturou jsme se stali v roce 1996 jako Parker&Hill ltd. V roce 2011 jsme prošli transformací a začali působit mezinárodně pod Parker & Hill Inc.

Jsme členem nadnárodního konsorcia NWMG ltd. Otevíráme pro Vás společnosti přímo v 16 jurisdikcích. Nejsme re-seller, jsme registrační agentura.

Rádi Vám pomůžeme.

Offshore společnosti | Parker & Hill

NAPIŠTE NÁM

*Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Offshore levně - Copyright © 2012 - bankovní účet v zahraničí, offshore společnosti, daňový ráj, likvidace společností a odkup pohledávek