Onshore společnosti

Onshore společnosti

Onshore společnosti se dost významně liší od offshore společností. Jde především o jejich usídlení. Onshore společnosti mají své sídlo ve své domácí ekonomice. Jsou dohledatelné, protože jsou evidovány ve veřejných databázích (například v České republice to je obchodní rejstřík). Společnost je povinna platit daně z příjmů právnických osob v místě svého sídla a dále také vést účetnictví a k tomu neodmyslitelně patří daňová přiznání a v některých případech i audit.

 

V posledních letech je využití mezinárodních struktur onshore jurisdikcí na vzestupu. Důvodem toho je stabilní právní prostřední a její vhodná úprava pro jednotlivé podnikatelské aktivity, které jsou regulovány. Celkově jsou pro onshore společnosti výhodná i přijatelná daňová legislativa, která zamezuje několikanásobnému zdanění a místy i nadměrné byrokracii. V neposlední řadě získává společnost i značnou důvěryhodnost neboť působí pod záštitou onshorové jurisdikce. Mezi takové jurisdikce se řadí především Švýcarsko, Rakousko nebo Nizozemsko. Do seznamu onshore jurisdickí můžeme dál zařadit Velkou Británii nebo Kypr.

 

Je potřeba se zaměřit na vhodné jurisdikce. Sem se řadí především státy EU a severní Ameriky. Nezbytně nutné je si také uvědomit, že ne každá onshore jurisdikce je vhodná pro všechny podnikatele. Záleží především na druhu podnikání a jejím dalším rozvoji do budoucna. Neváhejte nás kontaktovat a my Vám poradíme jakou jurisdikci zvolit a budeme Vám oporou po celou dobu Vašeho podnikání.

KONTAKTUJTE NÁS

*Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/ENMgr. Peter Karas, MBA

+420 777 025 554

karas@parkerhill.cz

Barbora Kalousková

+420 702 155 499

kalouskova@parkerhill.cz

O NÁS

Registrační agenturou jsme se stali v roce 1996 jako Parker&Hill ltd. V roce 2011 jsme prošli transformací a začali působit mezinárodně pod Parker & Hill Inc.

Jsme členem nadnárodního konsorcia NWMG ltd. Otevíráme pro Vás společnosti přímo v 16 jurisdikcích. Nejsme re-seller, jsme registrační agentura.

Rádi Vám pomůžeme.

Offshore společnosti | Parker & Hill

NAPIŠTE NÁM

*Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Offshore levně - Copyright © 2012 - bankovní účet v zahraničí, offshore společnosti, daňový ráj, likvidace společností a odkup pohledávek