KONTAKT

TETRAGRAMMATON a.s. (zastoupení pro ČR & SR)

PARKER & HILL Inc.

ZAVOLEJTE NÁM

Kontakt

NAPIŠTE NÁM

Formulář

SLEDUJTE NÁS

Facebook

NÁŠ TÝM

Mgr. Tomáš Trojan

Tomáš dokáže svým klientům pomoci při zakládání společností v zahraničí. Díky dosavadním zkušenostem a studiu práv může Tomáš poskytnout klientům nejlepší a nejjednodušší řešení při zakládání společnosti až v 18 jurisdikcích. Vyniká především perfektní a rychlou komunikací a skvělou znalostí jak českého, tak zahraničního právního prostředí.

TEL: +420 777 775 524

Barbora Kalousková

Barbora se věnuje zakládání a prodeji českých společností. Zajišťuje kompletaci všech potřebných dokumentů, nezbytných k založení a převodu společností. Nesčetné zkušenosti s úřady využívá pro co nejrychlejší vyřízení přání a požadavků našich klientů. Vyniká především svojí precizností a všeobecným přehledem ohledně českých ready-made společností. Mimo jiné se věnuje i zakládání osobních a firemních účtů u offshore bank.

TEL: +420 702 155 499

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

*Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

O NÁS

Registrační agenturou jsme se stali v roce 1996 jako Parker&Hill ltd. V roce 2011 jsme prošli transformací a začali působit mezinárodně pod Parker & Hill Inc.

Jsme členem nadnárodního konsorcia NWMG ltd. Otevíráme pro Vás společnosti přímo v 16 jurisdikcích. Nejsme re-seller, jsme registrační agentura.

Rádi Vám pomůžeme.

TETRAGRAMMATON a.s.

    

PARKER & HILL Inc.

  •   160 Greentree Drive

  •         Suite 101

  •         City of Dover

  •         County of kent, 19904

  •         Delaware, USA

KONTAKTUJTE NÁS

*Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Offshore levně - Copyright © 2012 - bankovní účet v zahraničí, offshore společnosti, daňový ráj, likvidace společností a odkup pohledávek